Atėmus 3 geriausius žaidėjus, „Cavaliers“ 93-85 pralaimėjo „Grizzlies“

Memfio „Grizzlies“ centras Marcas Gasolis (33 m.) Ir Klivlando „Cavaliers“ klubo žaidėjas Tristanas Thompsonas (13 m.) Aikštelėje kalbėjo tarp žaidimų pirmojoje NBA krepšinio rungtynių pusėje 2016 m. Gruodžio 14 d., Trečiadienį, Memfyje, Tenesio valstijoje. AP

MEMPHIS, Tenesis - NBA čempionų titulą ginantis „Cavaliers“ Klivlande paliko vidutiniškai beveik 71 tašką per rungtynes.

Rezultatas buvo jų žemiausias sezono rezultatas ir pralaimėjimas Memfio „Grizzlies“ komandai.

Kai Ohajuje ilsisi žvaigždės LeBronas Jamesas, Kyrie Irvingas ir Kevinas Love'as, „Grizzlies“ komanda anksti išsiveržė į priekį, pirmąjį kėlinį padidino iki 15 ir ketvirtąjį ketvirtį - prieš tai trečiadienio vakarą pasiekusi pergalę 93–85 prieš „Cavaliers“.

Tai NBA, o kai kurie vaikinai ilsėsis, o kai kurie - ne, sakė „Memphis“ saugas Troy'as Danielsas, kuris „Grizzlies“ komandai vadovavo 20 taškų. Manau, kad žaidžiame tam, kad laimėtume kiekvieną žaidimą, nesvarbu, kas žaidžia. Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

„Grizzlies“ gretose 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Marcas Gasolis. Tony Allenas finišavo 16 taškų, aštuoni atkovoti kamuoliai ir trys perimti kamuoliai, nes Memfis laimėjo septintą kartą per aštuonias rungtynes. Vienintelis pralaimėjimas per tą atkarpą buvo 103–86 pralaimėjimas antradienio vakarą Klivlande.

Trims rezultatyviausiems komandos dalyviams, nevykstantiems per vienos dienos kelionę, „Cavaliers“ pavyko surinkti tik devynis tritaškius - jie atitiko mažiausiai jų šiame sezone.

Jamesas Jonesas atliko tris smūgius iš lanko ribų ir vedė Klivlandą su 15 taškų. „Cavaliers“ naujokas Kay Felderis per 23 minutes pelnė sezono rekordą.

Aš žinau, kad treneris (Tyronn) Lue daug kartų sakė - ir mes tą patį sakėme - dienos pabaigoje mes esame čia, kad laimėtume, - sakė Jonesas. Ir mes padarysime viską, ko reikia, kad padėtume būti kuo geresni, kai tai tikrai svarbu posezone.

Memfis pasinaudojo trūkstamu „Cavaliers“ ir į pertrauką iškovojo 47-36 pranašumą.

„Cavaliers“ antrąjį kėlinį atidarė devyniais tiesiais taškais, tačiau „Grizzlies“ toliau jungėsi iš už lanko. Trečiojo kėlinio pabaigoje Memfis buvo 11 iš 17 iš toli ir pirmavo 74-53.

Nors buvo atvejų, kai Klivlandas ketvirtuoju metu prarado skirtumą, Memfio treneriui Davidui Fizdale'ui niekada nepakako sugrąžinti Gasol į žaidimą.