„SK Gaming“ dominuoja „Cloud9“ antrame ESL One Kelno čempionate

Brazilijos CS: GO karaliai „SK Gaming“ viešpatavo aukštai virš debesies 9 ESL One Kelno čempionate 2017 m. SK laimėjo lemiamu rezultatu 3-0, nors jiems jų čempionatas nebuvo taip lengvai perduotas.

šviesos rožių sodas Honkongas

Abi komandos grupių etape užėmė 6 vietą ir finišavo 3-2 rekordais. „SK Gaming“ nugalėjo „Virtus.pro“, „North“ ir „Fnatic“, o metė žaidimus prieš „Space Soldiers“ ir „G2 Esports“. Kita vertus, „Cloud9“ pralaimėjo pirmuosius du turus prieš „Ninjas“ „Pajamas“ ir „Natus Vincere“, o prieš tai laimėjo tris varžybas prieš „TyLoo“, „Immortals“ ir „mouse sports“.

„Cloud9“ keršijo prieš NiP ir Na’Vi, nugalėdamas juos „Playoff“ etape. SK kelyje į finalą dalyvavo „OpTic Gaming“ ir „FaZe Clan“.

Trinkelėmis

SK užėmė pirmaujančią poziciją 10-5 teroristų pusėje, kad pradėtų reikalus, įskaitant 7-0 raundą. „Cloud9“ antrame kėlinyje greitai perėmė 3: 0, tačiau SK perėmė kitus 6 iš 7 raundų, įskaitant 2 pralaimėjimus. Marcelo koldzera Deividas parodė absoliutų dominavimą, nes turėjo 28 daug žudymų, o antrasis - 19.

Traukinys

C9 žiūrėjo net į serijas savo patogumo žemėlapyje. Jie pradėjo teroristų pusę, kad pradėtų, ir atspindėjo pirmąjį žemėlapį, laimėdami 10-5. „Cloud9“ viskas atrodė gerai, tačiau viskas pakrypo į blogiausią pusę, nes SK pasirodė šaudantys ginklai, antrame kėlinyje laimėję 10 kartų iš eilės, iš kurių devyni buvo tūzai. C9 sunkiai kovojo, kad liktų žaidime laimėdamas kitus du raundus, tačiau SK buvo per daug ir jie užėmė pabrėžtiną 2: 0 serijos persvarą. Gabrielius FalleN Toledas išvyko iš šio žemėlapio ir užmušė 34, iš jų 27 buvo AWP.

Pragaras

Atlošai prie sienos „Cloud 9“ turėjo atiduoti viską. Pirmajame kėlinyje jie vėl įgijo 10-5 persvarą. Vis dėlto „Momentum“ buvo SK pusėje, nes vienu metu jie nusileido 9-1. Antrajame kėlinyje jie žengė šešis raundus, kad išsiveržtų į priekį 10-11. C9 susibūrė ir užėmė 4 raundus, kad dar kartą pirmuotų 14–11. Nors Jordanija nieko Gilbertui teko daugiausiai nužudyti šiame žemėlapyje su 25, SK protingas padėties nustatymas ir laikas paskatino juos žengti ateinančius penkis raundus ir laimėti.

Su pergale „SK Gaming“ laimėjo penkis iš paskutinių šešių turnyrų; „ESL One COlogne 2017“, „IEM Sydney 2017“, „CS_Summit“, „ECS S3“ finalai ir „DH Astro Summer“.

„ESL One New York“ prasideda rugsėjį „Barclays“ centre Brukline.